נוגה ואריאל טמיר 052-9690280 

Erez Ganor
Erez Ganor
2021-04-03T06:01:38+0000
נוגה ואריאל טמיר הינם זוג מטפלים בכירים בעלי נסיון רב.הומלצתי לפנות אליהם וקיבלתי מענה מעולה עם תובנות וכלים להמשך התמודדות בחיי היומיום.ממליץ בחום רב!זוג אלופים🏆🏆💪💪קראו עוד
Raya Tslaf Kolodkin
Raya Tslaf Kolodkin
2021-02-18T19:22:15+0000
ממליצה בחום⁦❣️⁩ על ההרצאות של אריאל ונוגה טמיר . הרצאות בגובה העיניים ובו זמנית עם הרבה תובנות על הנושא רגיש וחשוב כמו זוגיות. אם עוד לא היכרתם את אריאל ונוגה,היגיע זמן שתכירו.הם מקצוענים אמיתיים ,מעבירים את ההרצאה בצורה עדינה ,ברורה ועם הרבה טיפים מקצועים וישימים .מה הקשר של זוגיות לפטרוזיליה ? לחמסה ? רוצו להירשם להרצאה ותבינו… ,🍀🌟🌹🥰.קראו עוד
איציק שטרוסברג
איציק שטרוסברג
2021-02-13T14:56:28+0000
נוגה ואריאל זוג סימפטי ושקט עם הרבה ידע ויכולת הקשבה
צביה רן
צביה רן
2021-01-28T06:44:33+0000
הגענו אל נוגה ואריאל לאחר 40 שנות נישואין, כי הרגשנו שמגיע לנו יותר, שיכול להיות יותר טוב.באמפתיה, ברגישות ובהרבה חוכמה וניסיון, החזירו עזרו לנו להחזיר את הניצוץ.תודה.קראו עוד
יוסי אוחיון
יוסי אוחיון
2021-01-27T05:54:41+0000
אתם מתנה לעולם, עושים עבודת קודש שמצילה חיי נישואיןההרצאות , הפודקסטים , השילוב הנפלא בינכם וכל אחד מכםתודה שאתם כאן.
ליאת אטלס
ליאת אטלס
2021-01-25T13:17:38+0000
זוג שרק מלהתבונן בדינמיקה ביניהם,אפשר להבין כמה הם חיים את מה שהם מלמדים.מלאי ידע, נסיון, כלים, חוכמה, חיבור, נתינה ואהבה.זוגות שבוחרים לחיות בזוגיות טובה, אוהבת, שלמה, הרמונית – נגה ואריאל הם הכתובת עבורם.פשוט. אמיתי. ת'כלס.קראו עוד
Esty Mula
Esty Mula
2021-01-25T12:34:07+0000
נוגה ואריאל, בהרצאות ובסדנאות שלכם אני מקבלת המון ידע ואופטימיות, שאפשר להיות בזוגיות יותר טובה ומכילה. הניסיון והנתינה שלכם מעוררים בשראה❤️קראו עוד
עינת ברקן
עינת ברקן
2021-01-24T12:57:22+0000
נוגה ואריאל אריאל ונוגהזוג בחיים וזוג בקליניקהיש לי ככ הרבה מה לומר עליכםעל הדינמיקה הנפלאה ביניכםעל הקלילות בה אתם מנגישים את הנושא הככ טעון הזה שנקרא מיניות וזוגיותועל היתרון האדיר של חבירה זוגית לטיפול זוגיוכמובן את העושר שאתם מביאים לקליניקה, תמיד מעודכנים במחקרים והידע העדכניים ביותר מאד מאד ממליצהעינתקראו עוד
דליה מורג
דליה מורג
2020-10-11T15:53:37+0000
נגה ואריאל מקצוענים בתחום הזוגיות והמיניות ,שופעים ידע וטיפים לשיפור משמעותי של מערכות יחסים זוגיות.ממליצה מאוד !
חלי פודה
חלי פודה
2020-09-27T14:40:19+0000
נגה ואריאל יקרים, תודה בשם חיים בעלי ובשמי על הידע והניסיון הרב שאתם חולקים בנדיבות בהרצאות, בפודקאסטים ובסרטונים שלכם! אתם ומרגשים ומדהימים, וזה לא מובן מאליו…♥יישר כוח וחיבוק חם ממני , חלי חלי פודה – טיפולים, הרצאות וסדנאות054-5256509 http://chellypo.co.il/קראו עוד
עינת זרגרי
עינת זרגרי
2020-01-14T19:43:24+0000
זוג מקסים, מעורר השראה, מעביר ידע בצורה מקצועית ונעימה. וברגע שהם נכנסים לחדר ומאירים אותו באור גדול כיף להצטרף לדרך ולהנות מסדנה מלאת אהבה לזוגיות טובה ומיטיבה. תודה עליכם😊❤קראו עוד
יהודית טל
יהודית טל
2018-11-19T12:53:21+0000
אריאל ונגה מדהימים, בעלי ידע רב וניסיון, זוג נפלא בחיים ובעבודה המשותפת. ממליצה בחום ואהבה💕💕💕💕
Raz Shatz
Raz Shatz
2016-12-21T12:24:34+0000
Dan Tamir
Dan Tamir
2016-11-18T13:44:51+0000
Ronen Ginat
Ronen Ginat
2016-11-18T10:28:32+0000
Shir Keinan
Shir Keinan
2016-11-14T13:42:34+0000
הביקורות הבאות

פודקאסטים חדשים

התפקיד הגברי בקשר עם אברי ברקת

הדרך לאורגזמה עם איילת סלע הררי

לחדש אהבה זוגית עם שחר ארז

משחקים במרחב הפוטנציאלי עם הזוג המיוחד גלית וד"ר עשהאל רומנלי

ללמוד מיניות מנשים בתרבות מטרלינית עם ד"ר רונית אלוני

כאבים ביחסי מין, מה עושים?

בגידה בקשר בין גבר לאישה

זוגיות ומיניות בצל הטראומה

יחסים זוגיים בהפרעה R-OCD

מאמרים אחרונים

מרתון טיפולי במדבר | בשביל הזוגיות | נוגה ואריאל טמיר

מתחברים מחדש בזוגיות

לא צריכים להגיע למצב של פירוק החבילה בזוגיות, בשביל להרכיב אותה מחדש

תנו למדבר לעשות את שלו: מרתון "מתחברים מחדש בזוגיות" יוכיח לכם איך אפשר לעשות ריסטרט לזוגיות וליצור תשוקה מינית, קשר נקי, חדש ומלא משמעות.

מה קסום יותר מרגעי האהבה הראשונים, הבוסריים ומלאי התשוקה שגורמים לנו לרצות עוד ועוד מהביחד?

במשך השנים ובמהלך שגרת חיינו, אנו סופגים לא מעט מסרים מהסביבה הקרובה והרחוקה על איך נראית זוגיות לאורך זמן, אנחנו נחשפים לאינטראקציות שונות המשפיעות עלינו וגם עוברים דבר או שניים בינינו לבין עצמנו.

כל אלו ועוד, יכולים לגרום לדבר הטוב והטהור הזה שקראנו לו אהבה – לדעוך, עד לכדי מצב שאנחנו כבר נמנעים ממגע, חווים ריחוק מיני, כאשר פעם לא יכולנו שלא לממש את התשוקה שלנו באמצעות המגע והחיבור הפיזי. מה גם שהפרפרים בבטן מתחלפים בכעסים ותסכולים, ובלא מעט מקרים, כשאנחנו לא מטפלים במתחים ובפערים שהולכים ומתעצמים, אז מתחילים לדבר על פרידה וגירושין, מתחילים מצבים של קצרים משמעותיים בתקשורת, בגידות, ועד הידרדרות של מצבנו הנפשי.

מתחברים צחדש בזוגיות | נוגה ואריאל טמיר

כך תיצרו מחדש את הזוגיות שגרמה לכם להתאהב מלכתחילה

נוגה ואריאל טמיר הינם מומחים בקידום ושיפור מערכות יחסים ותשוקה מינית, הם זוג בעצמם, בעלי קליניקה פרטית בתל אביב ובמזכרת בתיה ומטפלים בזוגות רבים, כמו כן, מנחים למעלה מעשור הרצאות וסדנאות מבוקשות ומצליחות לחיזוק הזוגיות, שיפור המיניות והעצמתה.

את התוכנית הייחודית "מתחברים מחדש בזוגיות" פיתחו נוגה ואריאל על מנת לעזור לזוגות להניע מחדש את ספינת הזוגיות שלהם למקום טוב, מלא ומרגש, בין אם בני הזוג נמצאים בקרע עמוק ורגע לפני פרידה, ובין אם הזוגיות צריכה ריענון והזנקה בשביל להיות מעצימה ומינית יותר.

מדובר בתהליך עמוק, משמעותי ואינטנסיבי של שלושה ימים במדבר, בהם שני מטפלים מומחים מלווים אתכם באופן אישי ופרטי, צוללים יחד לתוך נבכי הזוגיות הקיימת, מבינים מהם אותם הדפוסים אשר הכשילו את הזוגיות של בני הזוג עד היום ומתמקדים בבניית עוגנים, חיבורים וטקסים שיעזרו להצית את להבת הזוגיות מחדש.
בסיום שלושת ימי המדבר על מנת לשמור על ההישגים, יתבצע תהליך הטמעה שיהיה מותאם אישית על פי ההתקדמות של בני הזוג.

למה מגיע לכם כל הטוב הזה?

אנחנו כבני אדם נוטים לפעמים לחשוב ולהגיד לעצמנו אמירות בסגנון "אין מה לעשות" או "זה מה יש", כאשר יש מה לעשות, ובטח שלא צריך לחיות עם מציאות שמושתתת על ריבים, כעס, טינה, קנאה, שחיקה, שעמום וחוסר אמון.

מטרתו של המרתון הזוגי האינטנסיבי היא לעזור לזוגות להגיע באופן אישי וממוקד לפריצת דרך משמעותית ביותר המותאמת לכל זוג וזוג, שמתאפשרת בשלושה ימים בהם עוברים שינוי עצום בתודעה ובתפיסה שלהם את הזוגיות. עצם הניתוק מהאזור המוכר, ההחלטה המשותפת לקחת את הזוגיות בידיים, ולתת לגורמים מוסמכים ומנוסים לעזור להתחבר מחדש, היא החלטה עצומה שבפני עצמה פותחת דלתות למקומות חדשים, טובים ומלאי תקווה.

השקט שמאפיין את המדבר עוזר לכם להתרכז אך ורק בכם, ללא כל הסחות דעת, תוך כדי התבוננות פנימה בזוגיות שלכם, יחד עם תהליך תמיכה מהנה ומפרה, תוך עצירת הידרדרות היחסים וניתוב מחדש אל מסלול של זוגיות מינית, מענגת ומלאת אושר, בזמן קצר וביעילות.

בעידן שמתאפיין בחוסר סבלנות, יש צורך בפתרונות קצרי מועד שיכולים לאפשר לכם ליהנות מפירות לטווח הארוך. כולנו יודעים כי לפעמים התחושה של "אנחנו לא יכולים יותר" היא תחושה שגורמת לנו לרצות לעשות משהו כאן ועכשיו, היא לא סובלת דיחוי, ולכן כל כך חשוב שיהיה מה לעשות בזמן קצר, ולא להגיע למצבים שאחר כך ייתכן ונתחרט עליהם ועל התוצאות שלהם עלינו, על ילדינו ועל חיינו.

איך תדעו שטיפול זוגי הוא מה שאתם צריכים?

  • אם אתם חווים משבר זוגי, לא מצליחים למצוא את עצמכם בזוגיות ומרגישים לא מאושרים.
  • אם אתם חווים קושי בתקשורת, נקלעים להרבה מאד ריבים והזוגיות הפכה לטעונה ומלאת מתחים.
  • אם אתם חווים ריחוק מיני, לא מעוניינים לקיים יחסים או שקיום היחסים מהווה עבורכם מטרד.
  • אם אתם מרגישים שעמום בתוך הקשר, חוסר ריגוש ושהשגרה השתלטה על חייכם לגמרי.
  • אם אתם רוצים להרוויח מחדש את החברות הגדולה שהייתה בהתחלה וכבר איננה קיימת היום.
מתחברים צחדש בזוגיות | נוגה ואריאל טמיר

איזה שינוי בחיים ניתן לעבור בשלושה ימים?

בשביל לצמוח אנחנו צריכים לעבד רגשית את הקיים. השקט וההתמקדות עוזרים לבני זוג להבין מהם אותם הדברים שמפריעים להם בקשר והסדנה הזוגית האישית מאפשרת להם להתמודד עם אותם הקשיים, לסלק את המכשולים והמשברים במהירות וביעילות באמצעות שיחות אישיות עם בני הזוג, תיאור מצבים מהיום יום, אימוץ טקסים זוגיים קלים ומענגים, שימוש בכלים מעולם הטיפול הזוגי והטנטרה, יצירת שגרות המובילות לתקשורת טובה, תרגול עם המטפלים, תרגול אישי לצד התבוננות בנקודות היש והחוזק הייחודיות לזוגיות והמיניות שלנו.

עם זאת, מרתון זוגי הוא לא קסם, מדובר בניתוח עמוק ומחייב הכולל ניקוי של הפצעים, חבישה וריפוי שנעשים על ידי שני המטפלים בשיתוף הזוג. הכלים שמקבלים במרתון מקנים לכם עקרונות נפלאים לעבודה כדרך חיים, שתוכלו דרכה לקבל הזדמנות חדשה מלאת אופטימיות לזוגיות מענגת, מינית ועוצמתית.

בסיום התוכנית, תבנה עבור הזוגות תוכנית טיפול למעקב והטמעת הזוגיות החדשה. תוכנית זו מאפשרת לכם לחוות ריגושים, תהליכים חדשים ועוצמתיים ולחיות עומק והתרגשות תמידית.

הדרך של אריאל ונוגה להבטחת הזוגיות המוצלחת אחרי המרתון הזוגי והמחבר במדבר, דרכו תקבלו כלים לזוגיות מנצחת, יהיה באמצעות תהליך הטמעה וליווי, השלב שמגיע אחרי המרתון במדבר, אותם יעניקו במפגשים לאחר המרתון בקליניקה הפרטית אשר נמצאת בתל אביב או במזכרת בתיה. המטרה של מפגשים אלו הם לוודא כי הזוגיות שאחרי התהליך מצליחה, מניבה פירות, מתנהלת בצורה מכבדת, מבוססת על הערכה, מענגת את שני בני הזוג והופכת לשגרה חיובית וטובה שמחזיקה לאורך זמן.

זכרו, אהבה היא לא הדבר הכי חשוב בחיים, היא הדבר היחידי בחיים.
מגיע לכם לחיות מתוך אהבה, תשוקה מינית ועוצמה זוגית בכל שלב בחייכם, בכל גיל ובכל סטטוס.

לפרטים נוספים ולהרשמה לתוכנית 'מתחברים מחדש בזוגיות', השאירו פרטים 

פנו אלינו לכל שאלה

Call Now Button דילוג לתוכן